Hierachical Term Selector (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
fi: Sanastoa ei ole valittuna. Muuta asetusta.

en: Select terms from vocabulary @voc
fi: Valitse termit sanastosta @voc

en: Select terms
fi: Valitse termit

en: Display error message
fi: Näytä virheilmoitus
