Hierachical Term Selector (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Settings
cs: Nastavení

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Select terms from vocabulary @voc
cs: Vybrané termíny ze slovníku @voc

en: Select terms
cs: Vybrané termíny

en: Display error message
cs: Zobrazit chybovou zprávu
