Hierachical Term Selector (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Settings
he: הגדרות

en: Loading...
he: טוען...

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים
