Hierachical Term Selector (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus
