Hierachical Term Selector (1.0.0-beta4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Settings
bs: Postavke

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
bs: Izabran je pogrešan riječnik. Molimo, promijenite ga u postavkama.

en: Select terms from vocabulary @voc
bs: Izaberi izraze iz riječnika @voc

en: Select terms
bs: Izaberi izraze
