Hierachical Term Selector (1.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Select terms from vocabulary @voc
el: Επιλογή όρων απο το λεξιλόγιο @voc

en: Select terms
el: Επιλογή όρων
