Hierachical Term Selector (1.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Settings
et: Seaded

en: Loading...
et: Laadimine...

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
et: Valitud sõnastik oi ole korrektne. Palun muuda oma valikut.

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Select terms
et: Vali termid

en: Display error message
et: Kuva veateadet
