Hierachical Term Selector (1.0.0-beta6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Select terms from vocabulary @voc
fa: انتخاب واژه‌ها از واژگان @voc

en: Display error message
fa: نمایش پیام خطا
