Hierachical Term Selector (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Settings
gl: Axustes

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Select terms from vocabulary @voc
gl: Seleciona termos do vocabulario @voc

en: Select terms
gl: Seleccionar termos
