Hierachical Term Selector (1.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Select
cy: Dewis

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
cy: Mae geirfa anilys wedi ei ddewis. Newidiwch ef yn y dewisiadau.

en: Select terms from vocabulary @voc
cy: Dewis termau o eirfa @voc
