Hierachical Term Selector (1.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Select
sk: Zvoľte

en: Select terms from vocabulary @voc
sk: Vyberte termín zo slovníka @voc
