Hierachical Term Selector (1.0.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Select
ca: Seleccioneu

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ca: S'ha seleccionat un vocabulari incorrecte. Si us plau, canvia-ho a les opcions.

en: Select terms from vocabulary @voc
ca: Selecciona termes del vocabulari @voc

en: Select terms
ca: Selecciona termes

en: Display error message
ca: Mostra el missatge d'error

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
ca: Deixeu-ho en blanc per a tots. En cas contrari, el primer terme seleccionat serà el valor predeterminat en comptes de "Qualsevol".
