Hierachical Term Selector (1.0.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Select
eu: Aukeratu

en: Select terms from vocabulary @voc
eu: Aukeratu terminoak @voc hiztegitik
