Hierachical Term Selector (1.0.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Settings
oc: Paramètres

en: Widget type
oc: Tipe de Widget

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Select
oc: Seleccionar

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
oc: Un vocabulari invalid a été seleccionat. Merci de lo modificar dins las opcions.

en: Select terms from vocabulary @voc
oc: Seleccionar los tèrmes dins lo vocabulari @voc

en: Select terms
oc: Seleccionar los tèrmes

en: Display error message
oc: Afichar un messatge d'error
