HTTP Client Error Status Block Condition (3.1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Block Title
fr: Titre du bloc

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Block ID
fr: ID bloc

en: About
fr: À propos
