HTTP Client Error Status Block Condition (3.1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Block Title
sv: Blocktitel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: About
sv: Om
