HTTP Client Error Status Block Condition (3.1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Block Title
fa: عنوان بلوک

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Block ID
fa: شناسه بلوک

en: About
fa: درباره
