HTTP Client Error Status Block Condition (3.1.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Block Title
lt: Bloko pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: About
lt: Apie
