HTTP Client Error Status Block Condition (3.1.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Block Title
nl: Bloktitel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Block ID
nl: Blok-ID

en: About
nl: Over
