HTTP Client Error Status Block Condition (3.1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Block Title
ru: Заголовок блока

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Block ID
ru: ID блока

en: About
ru: Информация

en: Negated
ru: Инвертировано
