HTTP Client Error Status Block Condition (3.1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Block Title
tr: Blok Başlığı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Block ID
tr: Blok kimliği

en: About
tr: Hakkında
