Http Client Logs (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Development
be: Распрацоўка

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
