Http Client Logs (1.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Development
et: Arendus

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Errors
et: Vead
