Http Client Logs (1.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Development
sl: Razvoj

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
