Http Client Logs (1.0.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Development
eu: Garapena

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
