Http Client Logs (1.0.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Development
kk: Дамыту

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор
