Http Client Logs (1.0.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: About
ku: دەربارە
