Http Client Logs (1.0.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Development
lv: Izstrāde

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Changed
lv: Labots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Errors
lv: Kļūdas
