Http Client Logs (1.0.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
