Http Client Logs (1.0.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Name
bn: নাম

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
