Http Client Logs (1.0.3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Development
jv: Pangembangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
