Http Client Logs (1.0.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Name
mn: Нэр

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
