Http Client Logs (1.0.4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Development
ar: التطوير

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Changed
ar: تم التغير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Errors
ar: اخطاء
