Http Client Logs (1.0.4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Development
az: Develop

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Errors
az: Səhvlər
