Http Client Logs (1.0.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Changed
gl: Cambiado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
