Http Client Logs (1.0.4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: About
ug: ھەققىدە
