Http Client Logs (1.0.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Name
is: Navn

en: Created
is: Stovnað

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um
