Http Client Logs (1.0.5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
