Http Client Logs (1.0.5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Errors
ro: Erori
