Http Client Logs (1.0.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Name
sq: Emri

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: About
sq: Informacione
