Http Client Logs (1.0.5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
