Http Client Logs (1.0.5) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Development
uk: Розробка

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Changed
uk: Змінено

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Errors
uk: Помилки

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
