Http Client Logs (1.0.6) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Development
hr: Razvoj

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Errors
hr: Greške
