Http Client Logs (1.0.6) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
