Http Client Logs (1.0.6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి
