Http Client Logs (1.0.7) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Development
sk: Vývoj

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Changed
sk: Zmenené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
