Http Client Logs (1.0.7) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Development
vi: Phát triển

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
