Http Client Logs (1.0.8) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Development
fi: Kehitys

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Errors
fi: Virheet
