Http Client Logs (1.0.8) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Development
hi: उद्विकास

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Changed
hi: बदल गया

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
