Http Client Logs (1.0.8) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
